• мая 28, 2021

«Бальний сезон в Україні 2021» - цього року стане місцем щасливих людей.

«Бальний сезон в Україні 2021» - цього року стане місцем щасливих людей».
Дві мультикреативні культурні події : Дитячий віденський бал та Благодійний віденський бал пройдуть 23 та 24 жовтня в колонній залі КМДА!
Дитячий віденський бал - це унікальний формат балу для дітей та підлітків, що народився в Україні та шириться світом і цього року він буде присвячений екології.
Подія заговорить з дітьми мовою живої землі, а образи сучасного мистетства допоможуть відчути сьогоденні потреби нашої планети та відкрити для себе розуміння піклування про все живе що нас оточує. На події будуть відтворено елементи природи та природні явища, які будуть спілкуватись з дітьми через музичні та літературні твори.
Також, цього року готувати дітей до балу будуть в першому в Україні Центру Креативної Освіти.


Щорічний Благодійний віденський бал у Києві буде присвячений Україні, її виразному минулому, сьогоденню та майбутньому.
Лейтмотивом віденського балу-2021 стане Україна в динамічному розвитку сьогодення.
Організаторам важливо, щоб кожна подія розкривала тему усвідомлення, що саме ми, своїм стилем життя, відношенням до себе та суспільства, формуємо національну ідентичність.
Особливостями бального сезону в Україні поділилась продюсер події, голова Асоціації бальної екосистеми Марина Ігнатуша: «Місто Київ заявить про себе, як про центр розвитку бальної культури, завдяки освітньо-просвітницькій діяльності нашої Асоціації, що об'єднує організаторів балів світу, ми проводимо культурні форуми, освітні курси та запрошуємо відвідати бал у Києві близько 10 представників бальних комітетів для крос культурного обміну.
Унікальністю наших балів в Києві є їх імерсивність, адже головна цінність сучасних балів – це прагнення людей до творчості та мистецтва. На бали готують свої хореографічні номери не лише традиційно дебютанти, а й гості балу. Цього року вперше окремою постановкою буде виступ представників медіа, де об’єднаються люди, показуючи, що на балу важливий кожен, а також об’єднається ціла галузь, розвиваючи культуру ЗМІ.
А ще дебютантки балу вийдуть на паркет в однакових білих сукнях від українського дизайнера з поясами ручної вишивки та візерунком відповідно до регіону, з якого дівчина родом».
Також, одна з цілей наповнити віденськи бали в Україні просвітницькою місією, щоб кожна подія була своєрідним освітнім майданчиком. В такій підхід організатори вкладають можливість вчитись духовному осмисленню культурного досвіду попередніх поколіннь, щоб зібрати найкраще трансформуючи в нові цінності які будуть міцним фундаментом для сталого розвитку сучасної України. В рамках підготовки до балу, заплановано цикл освітніх івентів, які спрямовані на розвиток культури здорового та щасливого способу життя.

Серію таких заходів відкрив у травні цикл івентів «Фестиваль Талантів. Качанівка».
Це багатогранний івент, що мав на меті об’єднувати на фундаменті спільних цінностей креативних, талановитих людей в живі спільноти, такі як Клуб Молоді, що об’єднує дебютантів балів різних сезонів, для розкриття їх творчого потенціалу та створення в колоборації проекти, що наповнені новим змістом та розширюють світогляд людей.
Чотири івенти із циклу заходів розкрили такі загальнолюдські цінності як - Любов, Віру, Красу та Мудрість. Де через майстер клас «Особистий Бренд» учасники пізнавали себе, свою унікальність, покликання, розкривали поняття любові, яке починається з любові до самого себе. Майстер клас «Мистецтво самопрезентації» розвив лідерські якості, де учасники знайомилися з безмежною вірою в самого себе. Майстер-клас «Життя в ритмі танцю» розкрив справжню красу, через знайомство з мистецтвом танцю, через яке людина, краще починає розуміти себе і бачити свою красу як зовні так і всередені.
«Фестиваль Талантів. Качанівка» четвертий івент із циклу травневих подій , через який пізнавали багатовікову мудрість, що передається через культуру, історію, традиції – ті цінності, що закладали наші талановиті великі українці через свою творчість. А сьогодні через такі проекти розкривається креативний потенціал учасників балу, нашої талановитої молоді.

Через туристичну грань проекту ми пізнаємо кожен місяць різні регіони України – цього разу знайомились з гостинною Чернігівщиною - що є однією з найбільш багатих щодо культурних і історичних пам’яток областей та архітектурно-парковим ансамблем Качанівка.
«Качанівка» – є одним з 7 чудес України, унікальна пам'ятка, створена на основі палацового ансамблю і парку, дворянська садиба була зведена однією з перших на Лівобережній Україні та єдина в Україні, яка зберегла цілісність планувального рішення ансамблю, свою стильову єдність. «Качанівка» була центром духовної культури на лівобережній Україні, яку відвідали багато діячів мистецтва, такі як Т. Г. Шевченко, М. В. Гоголь, Марко Вовчок, М. І. Глінка, І. Ю. Рєпін та багато інших.
«Фестиваль Талантів. Качанівка», в рамках підготовки до «Бального сезону 2021», став своєрідним культурним місточком між багатогранним культурним минулим України, яким ми пишаємось, і сучасним життя, культурою, цінностями, які створюють талановиті люди кожен день, свої власним відношенням до життя, своїм прикладом.
Тому віденський бал цього року стане місцем для об’єднання найкращого із сучасного культурного життя країни, яка заговорить зі світом мовою культурної дипломатії та покаже сучасну Україну – як країну талановитих та щасливих людей!

Довідка:
Благодійний віденський бал - це культурний проект, який проходить у Києві з 2017 року за підтримки мерії Києва та Відня. За цей час, в рамках проекту було реалізовано 11 балів різного формату.
Організатором Благодійного віденського балу в Україні є група компаній “Брендберг” та Благодійний фонд «Промені Щастя» , що є учасниками Wellness ecosystem – креативної екосистеми людиноорієнтованих галузей та компаній.

 

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.