• мая 21, 2021

«Бальний сезон в Україні 2021» - цього року стане місцем щасливих людей.

 

«Бальний сезон в Україні 2021» - цього року стане місцем щасливих людей.

Це дві мультикреативні культурні події : Дитячий віденський бал та Благодійний віденський бал, що пройдуть в колонній залі КМДА в середині жовтня.

 

Дитячий віденський бал - це унікальний формат балу для дітей та підлітків, що народився в  Україні та шириться світом і цього року він буде присвячений екології. Подія заговорить з дітьми мовою живої землі, а образи сучасного мистецтва допоможуть відчути сьогоденні потреби нашої планети.

Така змістовність заходу допоможе встановити міцний зв’язок дитини з навколишнім середовищем, та відкрити для себе розуміння піклування про все живе що нас оточує. На події будуть відтворено елементи природи та природні явища, які будуть спілкуватись з дітьми через музичні та літературні твори. Новим напрямом благодійної програми балу 2021 є створення першого в Україні Центру Креативної Освіти.

Щорічний Благодійний віденський бал у Києві буде присвячений Україні, її виразному минулому, сьогоденню та майбутньому.

 

Лейтмотивом віденського балу-2021 стане Україна в динамічному розвитку сьогодення. Нам важливо, щоб кожна наша подія розкривала тему усвідомлення, що саме ми, своїм стилем життя, відношенням до себе та суспільства, формуємо національну ідентичність. Тому віденський бал цього року стане місцем для об’єднання найкращого із сучасного культурного життя країни, яка заговорить зі світом мовою культурної дипломатії. Також, ми ставимо за мету, наповнити віденські бали в Україні просвітницькою місією, щоб кожна подія була своєрідним освітнім майданчиком. В такій підхід ми вкладаємо можливість вчитись духовному осмисленню культурного досвіду попередніх поколінь, щоб зібрати найкраще трансформуючи в нові цінності які будуть міцним фундаментом для сталого розвитку сучасної України.

 

У Благодійного віденського балу 2021 є свої особливості:

 

- Цього року, вперше, дебютантки балу вийдуть на паркет в однакових білих сукнях з поясами ручної вишивки та візерунком відповідно до регіону з якого родом дівчина.

 

- Місто Київ заявить про себе, як про центр розвитку бальної культури, завдяки освітньо-просвітницькій діяльності Асоціації бальної екосистеми, що створена в Україні яка об'єднує бальні комітети та організаторів балів світу, що відвідають бал цьогоріч. А в рамках події буде проведено круглий стіл, де організатори, разом з меріями Відня, Києва та віденським бальним комітетом, обговорять вектор розвитку бальної культури.

 

- Особливість балів в Києві є їх імерсивність, адже готують свої хореграфічні номери до балу не лише дебютанти, а й гості і цього року окремою постановкою буде виступ представників ЗМІ, які протягом вересня об'єднаються в творчій постановці для розкриття своїх талантів і об'єднаються всю галузь, розвиваючи культуру ЗМІ.

 

- В рамках підготовки до балу, заплановано цикл освітніх івентів, які спрямовані на розвиток культури здорового та щасливого способу життя. Цикл освітньо-розвиваючих заходів «Фестиваль Талантів. Качанівка» першим відкриває серією таких заходів у травні.

Наступний цикл освітньо-розвиваючих заходів буде розкривати регіон Чернівці та дасть можливість проявити свої таланти та креативність у проекті Молодіжного фестивалю соціально-вагомого кіно «Щастя єднає», що відбудеться у 21-22 серпня.

 

«Фестиваль Талантів. Качанівка» - це багатогранний івент, що має на меті об’єднувати на фундаменті загальнолюдських цінностей креативних, талановитих людей в живі спільноти, комунікаційні платформи - Клуб Молоді та Клуб Лідерів, для розкриття їх творчого потенціалу та створення в колоборації проектів, що наповнені новим змістом, розширюють світогляд людей та поширюють культуру щасливого та здорового способу життя.

 

Цикл освітньо-розвиваючих заходів в рамках проекту «Бальний сезон в Україні 2021» та «Фестиваль Талантів. Палац Качанівка» - це комплекс івентів, через які учасники пізнавали себе, свою унікальність, відчували свою життєву місію та свій шлях професійної реалізації талантів, розкриваючи лідерський потенціал, пізнаючи свою цілісну особистість, який відчуває покликання своє Душі та гармонію Сердця (Любов), Волі (Віри), Тіла(Краси) та Розуму(Тіла).

 

Метою заходу є задати вектор розвитку цілісної особистості - Щасливої Людини та Успішного Лідера, де через:

 

-  Майстер клас «Особистий Бренд» - через пізнання себе, ми розкривали поняття безумовної Любові, яке починається з любові до самого себе.

 

- Майстер клас «Мистецтво самопрезентації» — розвивали лідерські якості, де знайомилися з безмежною Вірою.

 

- Майстер-клас «Життя в ритмі танцю», розкривали — справжню Красу, як зовні так і всередині.

 

- Фестиваль Талантів.  Качанівка  - івент яких об’єднує цілісних лідерів свого щасливого життя, що хочуть пізнати багатовікову Мудрість, що передається через культуру, історію, традиції – ті цінності, що закладали наші талановиті нащадки, передаючи свій життєвий досвід через свою творчість та сьогодні ми розкриваємо креативний потенціал кожного учасника, показуючи цінність та унікальність кожної людини, створюючи нові змісти, розвиваючи власну та громадську культуру.

 

А через туристичну грань проекту ми пізнаємо Україну - знайомимось з гостинною Чернігівщиною - що є однією з найбільш багатих щодо культурних і історичних пам’яток областей та архітектурно-парковим ансамблем Качанівка  – що є одним з 7 чудес України, унікальна пам'ятка, створена на основі палацового ансамблю і парку, дворянська садиба була зведена однією з перших на Лівобережній Україні та єдина в Україні, яка зберегла цілісність планувального рішення ансамблю, свою стильову єдність.  «Качанівка» була центром духовної культури на лівобережній Україні, яку відвідали багато діячів мистецтва, такі як  Т. Г. Шевченко, М. В. Гоголь, Ганна Барвінок, Марко Вовчок, М. І. Глінка, І. Ю. Рєпін та багато інших.

 

Приєднуйтесь до наших подій, будемо раді нашій дружбі та партнерству!

 

1) Майстер-клас «Життя в ритмі танцю» - 20.05.2021

Деталі за посиланням: https://www.facebook.com/events/939867646854311/?ref=newsfeed

 

2) «Фестиваль Талантів. Качанівка» -  23.05.2021

Деталі за посиланням: https://www.facebook.com/events/200519545248150?ref=newsfeed

 

3) «Бальний сезон в Україні 2021»: Дитячий віденський бал та Благодійний віденський бал - жовтень 2021.

Контакти для детальної інформації та акредитації:

 

Керівник проєкту: Марина Ігнатуша +38 067 659 75 91, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Служба маркетингу та PR:  Ірина Глашан  +38 095 883 04 52

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.