• дек 24, 2019

Бумбокс презентував кліп на пісні "Твій номер" і "Плющ"

Фото: Артур Радько

Візьміть кілька десятків колонок, не пошкодуйте грошей на килими, приженіть найцікавіші машини з вашого автопарку або ті, що в принципі їздять, орендуйте теплий павільйон, найміть кухаря який  вміє готувати лагман, спробуйте пародіювати самих себе й зв'яжіться з пропащими - тоді ви зрозумієте, як знімали самий "швидкий" з кліпів Бумбоксу. Чому самий швидкий? З моменту прийняття рішення зняти кліп і до його виходу пройшло 20 днів. Насправді навіть менше, тому що знятий був не один кліп, а два. Шостого грудня продюсер Бумбоксу, Олексій Согомонов, вирішує зняти кліп не тільки на пісню “Твiй номер”,  за яку вболіває Андрій Хливнюк, але об'єднати її з піснею “Плющ”.

Cтас Гуренко (режисер, знімав для Бумбоксу кліпи “Безодня”, “ДШ”) та  Дмитро Червоний (продюсер усіх відео Бумбоксу за останні три роки) в захваті від цієї ідеї. Стас та оператор Олександр Бойко (“Скрейчово”, “ДШ”) пропонують знімати  “Плющ”  одним кадром. Перебуваючий в доброму настрої Андрій Хливнюк коментує те, що відбувається фразами на кшталт: "А говорив, що продюсер", - але ідею підтримує. Ось пряма цитата з інтерв'ю Андрія для FDR: “Ця ідея спала на думку не мені. Приїжджаю я такий в офіс до себе і тут мені мій партнер Олексій Согомонов говорить: “Андрій, от послухай мене”. Завжди з цієї фрази починаються якісь авантюри. Я кажу: “Тааак”. А він далі: “Тур щойно скінчився. Тобі треба акумулювати сили, але мусимо видати другу частину платівки, як ти і обіцяв у численних інтерв’ю. Я хочу зробити відео на дві пісні одразу”. А я кажу: “Як ти собі це уявляєш? Вони дуже різнопланові”. Він каже:  “Давай знімемо на пісні “Твій Номер”  і “Плющ”  у такій послідовності одну велику роботу”. Я кажу: “А в чому суть? За сюжетом вони не можуть збігатися. Одна пісня “Твій Номер”  про кохання, про щастя, коли ліричний герой літає, закохавшись. А інша, навпаки, на вірші класика української літератури Лесі Українки про розлуку. Як можна ці теми вкласти в один відеоряд?”. А він мені каже: “А от побачиш. Приїжджай на майданчик, нехай пройде підготовка як завжди – стилісти, кольорова гама і таке інше. Продюсери все зроблять. А ти приїжджай на майданчик і все зрозумієш”.

Фото: Артур Радько

Дванадцятого грудня на Victoria Film Studios заїжджає знімальна група - 56 любителів гострих відчуттів. У центрі теплого (профі нас зрозуміють) павільйону розкладається 12 килимів, над ними вішають 103 світлових прилади, весь вільний простір рясно заставляється кабінетами Marshall, комбіками і підсилювачами Vox, вертушками Technics 1200, басовими комбіками Mark Bass, вінтажними піаніно Rhodes, клавішами Nord (не плутати з холодильниками), барабанами Yamaha, світильниками самих різних форм і розмірів, і навіть двохсотлітровими бочками з під масла. На одній з яких, до речі, красується логотип Castrol - ті, хто пам'ятає пісню Бумбоксу "Рок-н-рол", оцінять пасхалку.

Фото: Артур Радько

Під "Твiй номер" починається відрив. У кадрі вдягнений у все чорне Андрій з мікрофоном, Діма Кувалін з телекастером 1999 року випуску, Паша Литвиненко емоційно натискає на клавіші, сподіваючись прорватися через київські пробки і встигнути на концерт Христини Соловій, діджей Валік скрейчує й фотографує, а за барабанами влаштувався улюбленець усіх Саша Люлякін. На превеликий жаль, басистка гурту, Інна Невойт, за станом здоров'я не змогла взяти участь в п’ятнадцатигодинній зйомці (багато хто помітив її відсутність на останніх трьох концертах). Сподіваємося Інна повернеться до нас у січні, на зйомки вона заїжджала буквально на годину. Стосовно другого гітариста, Олега Аджікаева, його кар'єра в Бумбоксі виявилася найкоротшою за всю історію гурту. Олег більше ніяк не дотичний з Бумбоксом. В якийсь момент за межами світлового кола починається "будівля" саундсистеми - Subaru Кирила Цуканова з кліпу "ДШ" (пасхалка N2), Jeep Стаса Гуренка, пікап Chevrolet давнього друга групи Макса Чорного, Dodge Ram Олексія Согомонова, Opel Speedster діджея Валіка, яскраво-жовтий поштовий фургон Eco Catering обростають колонками й підсилювачами - музика звучить звідусіль.

Фото: Артур Радько

“Плющ” - пісня на слова видатної української поетеси Лесі Українки, написана 119 років тому(!) починається несподівано і звучить дуже делікатно, особливо після експресії бойовика "Твiй номер". "Плющ", романс у виконанні Андрія Хливнюка,  який давно переріс будь-який жанр, здається дивно актуальним і хоча в поєднанні з відеорядом, може наштовхнути на думки про втрату ... Женіть їх геть.

Рубікон перейдено, Бумбокс чекають всіх своїх фанів на лютневих концертах другої частини туру "Таємний код: Рубікон".

 

Режисер - Станіслав Гуренко

Оператор - Олександр Бойко

Продюсери - Олексій Согомонов, Дмитро Червоний

Гафер - Валентин Тищенко

1 st AC - Сергей Герасименко

Арт-департамент - Рiмма Мединська

Cтиліст - Ксенія Небольсина

Гример - Ольга Давiдян

Patriot Rental (дякуємо за постійну підтримку)

Eco Catering

Digital Playback

Музика для Мас

Profcomm

Дякуємо

Victoria Studios і Віктору Приходько.

 

Бумбокс
www.facebook.com/boomboxfamily
www.youtube.com/user/familyboombox
www.instagram.com/boomboxfamily
http://soundcloud.com/mfmlabel

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.