• нояб 19, 2020

Cloudless запрем’єрять новий сингл на ТВ-шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

Гурт із багатою музичною історією, який пережив у 2020 році шалені творчі перипетії, готовий представити нову музику. Вчергове оновлені Cloudless презентують двомовний сингл «Думки» або Slow. Почути свіжий трек першими зможуть глядачі відомого телевізійного проєкту «Супер Топ-модель по-українськи».

2020-й підкинув Cloudless безліч сюрпризів. Тут і тріумф на національному відборі на Євробачення із новим вокалістом, і підготування до туру та великого сольного концерту, і пандемія, яка перекреслила всі плани і пошуки голосу для Cloudless, і сьогоднішній ривок зі свіжою музикою.

Невиправні оптимісти й талановиті творці — хлопці вирішили подарувати фанам нову пісню. Свій свіжий сингл «Думки» або Slow гурт запрем’єрить особливим чином: уперше композиція прозвучить у випуску шоу «Супер Топ-модель по-українськи» 23 листопада, а вже 27 листопада, у п’ятницю, з’явиться на всіх стрімінгових платформах у двох версіях — українській та англійській. Варто зазначити, що треки Cloudless вже лунали в проєкті «Супер Топ-модель по-українськи». Зокрема, глядачі могли чути Drown Me Down (Malyar Remix), що увійшов у Топ-100 українського Shazam.

 

 

Музиканти недарма обрали саме такий спосіб запрем’єрити нову пісню: їм усім дуже близький головний меседж проєкту «Супер Топ-модель по-українськи». Він — про соціальну відповідальність та небайдужість до актуальних проблем людства. Зокрема, в шоу вже піднімали такі теми, як пандемія Сovid-19, війни, дискримінація за гендером, забруднення повітря, використання натурального хутра, вирубування лісів. Якій темі присвячений випуск, де пролунає нова пісня Cloudless, ви дізнаєтеся 23 листопада.

Чітка соціальна позиція є в кожного з учасників гурту. Засновник Cloudless Антон Панфілов пропагує сортування сміття та опіку над безпритульними тваринами. Артист не купує шкіряний одяг і натуральне хутро, а його домашня улюблениця Дуся була знайдена на вулиці. Гітарист Cloudless Михайло Шатохін закликає свідомо споживати всі речі, які нас оточують: музикант не лишень намагається не купувати зайвого одягу та віддає свій нужденним, а і власноруч майструє нову гітару зі старих інструментів. Неправильний спосіб життя та зневажливе ставлення до здоров’я українців непокоїть барабанщика Cloudless Олександра Ковачова. Він використовує свій Інстаграм для того, аби показати, як правильно тренуватися та підтримувати тіло в тонусі.

І це ще не всі сюрпризи від хлопців. Кліп до прем’єри також буде презентовано у двох варіантах. Вони з’являться на youtube Cloudless одночасно 27 листопада: більш цнотлива українська версія «Думки» та доповнена відвертими кадрами англійська Slow.

Щоби не пропустити прем’єру, підписуйтесь на сторінки гурту: https://band.link/cldlss.Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.