• июнь 7, 2021

Документальна подорож MONATIK “Вічно танцююча людина” ексклюзивно тільки в кінотеатрах «Оскар» з 3 по 9 червня!

"Вічно танцююча людина (ВТЧ)" - документальна кінострічка життєвого і творчого шляху культового артиста сучасності MONATIK. У фільмі "ВТЧ" проявлений шлях становлення особистості MONATIK з періоду юності, яка проходила в місті Луцьк, до найтріумфальнішої події в поп-культурі сучасності (наймасштабнішому і знаковому шоу MONATIK "LOVE IT ритм" на НСК "Олімпійський").

 

MONATIK: "Це історія, яку шалено хочеться розповісти! Повірити не міг, що це може статися зі мною, але це сталося. Чому? Як? Можливо, в цьому фільмі знайдуться відповіді... Шлях від першої ноти до Олімпійського. Я бачив достатньо багато документального кіно, яке піднімає з місця і змушує рухатися вперед. Щиро сподіваюся, що глядача, який удостоїв увагою роботу "Вічно танцююча людина", воно промотивує саме на ці почуття, адже для такої емоції він і створювався. Якщо опускаються руки, улюблена справу продовжує чинити опір, на душі стає порожньо або ж, якщо все добре і щастя переповнює, а мрії постійно турбують своєї важливістю до виконання... Ця робота для Вас. Давайте разом пройдемо шлях від першої ноти до Олімпійського і, можливо, вдасться зрозуміти, що для вас стадіон? У чому він проявляється? Який він ... Ваш Олімпійський?"

 

Робота над фільмом тривала понад три роки. Режисер картини Артем Григорян був архіваріусом команди артиста 7 років гастролей, подорожей і фіксував знакові концерти і події з життя команди по всьому світові. Це кіно про мотивацію. Його найважливіша місія - показати людям, як не складати руки, коли часто в своєму житті чуєш "ні" і стати найуспішнішим і найтитулованішим артистом сучасної поп-індустрії.

 

Кадри роботи перемежовуються з особистою хронікою MONATIK, де Дмитро показаний не тільки як неймовірний трудоголік, а ще й розкривається для глядача, як видатна глибока особистість, що зуміла об'єднати навколо себе мрійників і творців. Вперше на великому екрані перед глядачем постануть - мама, бабуся, друзі дитинства, дружина і діти Дмитра. Це не солодкі лестощі, а неймовірна щоденна робота над собою. У фільмі з'являються такі знаменитості, як Костянтин Меладзе, Серьога, Потап, Надя Дорофєєва, Юрій Бардаш, Віталій Дроздов і багато інших.

 

"ВТЧ" знаменує початок нової епохи в творчості креатора і новатора сучасності MONATIK.

 

Квитки вже у продажу https://oskar.kyiv.ua/movie/vichno-tantsyuyucha-lyudina-eksklyuzivno-v-oskar

Трейлер

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.