• нояб 18, 2020

Дозвілля в будні: які події варто відвідати, щоб зарядитись позитивною енергетикою

 

Карантин вихідного дня стимулює українців активніше планувати дозвілля в будні. Київський концерт-хол Caribbean Club обмеження на проведення концертів сприйняв як шанс щільніше спланувати графік з понеділка по п'ятницю: заклад зібрав в програму свої найкращі вистави.

 

«Зараз в афіші Caribbean Club є три варіанти заходів, які гарантовано перенесуть на планету любові, радості і відсутності карантину:), - не втрачаючи оптимізму, розповідає програмна директорка Caribbean Club Анастасія Ваганова. - Найближчим часом у нас відбудуться найаншлаговіші вистави театру-студії імпровізації «Чорний Квадрат», спеціальна театралізована постановка від Freedom Jazz girls band, де зібрані найкращі номери за 6 років, а також наше власне вар'єте «Рояль», яке щотижня протягом року (за винятком періоду повного карантину) з аншлагом проходить в концерт-холі».

 

Афіша найближчих заходів концерт-холу виглядає наступним чином:

  • 18.11 – вистава «Тестостерон або Пір Духа»
  • 19.11 – музична вистава «BEST SONGS» від Freedom Jazz
  • 20.11, 27.11, 4.12 та 11.12 – вар'єте «Рояль»
  • 25.11 – вистава «Topless. Все включено»
  • 7.12 – вистава «Роздягайся – будемо... говорити!»
  • 16.12 – вистава «Дві смужки або Подвійна суцільна Любові»

Всі вистави проходять в камерному форматі з обмеженою кількістю глядачів – в продажу тільки 100 квитків на кожну подію. Прочитати опис заходів та купити квитки можна на сайті caribbean.com.ua.

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.