• дек 14, 2020

Душа компанії: fashion кампейн MALVA FLOREA

Замість професійних моделей в рекламному кампейні MALVA FLOREA знялася команда бренду.

Ідея провести зйомку з людьми, найбільш близькими до модного дому, з тими, хто кожен день тримає в руках тканини, контролює процес пошиття, проживає кожен стібок, втілює в життя математичну конструкцію і щиро переживає за розвиток бренду, виникла у дизайнера Мальви Вербицької ще давно. Потрібен був час, щоб зібралася креативна команда однодумців, яка разом прожила цю прекрасну історію.

 

Колекція наступного сезону SS21, яку бренд недавно презентував байєрам у форматі традиційного лукбука, отримала нове прочитання. Стиліст Дар’я Коулман разом з креативним директором бренду Мальвою Вербицькою вирушили на знамениту швейну фабрику «Весна», засновану в 1965 році у Львові. «Це особливе місце з історією. Бренд MALVA FLOREA почасти відшивається на цій фабриці, що наштовхнуло нас на ідею зняти кампейн в найбільш органічної обстановці - і донести основний посил. Складно передати емоції знімальної команди від побаченого інтер'єру, від мистецтва часів СРСР, вітражів, ліпнини, скульптур, які до цього дня прикрашають фабрику», - ділиться Мальва Вербицька.

 

Головний актив бренду - люди. Саме вони - конструктор, директор цеху, сейлз менеджер - наповнили кадри кампейну щирими почуттями, мудрістю і досвідом. «Їх хвилювання і навіть сльози від перевтілення уражають у саме серце. Ми повністю стерли межі віку, статури, вміння позувати перед камерою», - додає дизайнер. Soul fashion, або мода з людським обличчям - цінності, які з гідністю і повагою несе бренд MALVA FLOREA.

 

Світлана, конструктор

«Для мене створення модного одягу - це величезний креативний процес створення нового: нової форми, нової філософії, нової естетики. Але моя професія - за лаштунками моди ... Чи мріяла я виступити в ролі моделі - і потрапити на сторінки модного журналу? Я навіть не допускала такої думки. Тому на пропозицію дизайнера Мальви Вербицької, не замислюючись, відповіла: «Так!» Кажуть, щоб пізнати себе і розширити власні межі, потрібно іноді виходити із зони комфорту. Але я, навпаки, весь знімальний день відчувала «вхід в цю саму зону комфорту». Дуже злагоджено, професійно і творчо працювала вся авторська команда. Найемоційнішим для мене було перейнятися енергетикою одягу, до народження якого я безпосередньо причетна, відчути і «оживити» його. Враження незабутні!»

 

Анна, сейлз менеджер

«Було дуже приємно і несподівано приєднатися до зйомки Кампейн в якості моделі… Для мене це приголомшливий досвід. Незважаючи на хвилювання, я налаштувалася на потрібну хвилю і отримувала задоволення від процесу. Участь у зйомці залишила море позитивних емоцій і яскравих вражень! Класно працювати з професіоналами, які так люблять свою справу».

 

Марія, директор

«Від пункту невідомості до вже виконаної роботи є той короткий проміжок часу, коли ти вступаєш в емоційний і фізичний контакт з усіма учасниками процесу - і відкриваєш себе і інших в повсякденних речах, з яких створюється особлива історія. Історія про тебе, про бренд, про тих, хто включений в кожен етап створення колекції: від ідеї до реалізації. Це дуже цікавий досвід, повний емоцій, захоплюючих сюжетів і перевтілень. Життя в речах, які створює Мальва, яскраве, сміливе і дуже жіночне ... Мені здається, до цього прагне сучасна жінка!»

 

Концепт: Мальва Вербицька www.instagram.com/malva_verbytska/

Фото: Вікторія Ріхтик www.instagram.com/rikhtik_victoria/

Стиль: Дар’я Коулман www.instagram.com/dasha_coleman/

Асистент: Андрій Смирнов www.instagram.com/maximumdowner/

Моделі: Світлана, Марія, Анна, Марія; Марта Слаба (OK'S Models) www.instagram.com/martellochkaa/

Beauty: Анастасія Тимощук www.instagram.com/tymoti_beauty/

Асистент beauty: Анна Горбань www.instagram.com/lynx_make_up_lviv/

Локація: львівська швейна фабрика «Весна»

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.