• окт 26, 2020

Катя Корецька презентувала перший сингл з альбому «люди-дельфіни»

Солістка шоу «Танці з зірками», колишня бек-вокалістка Стаса П'єхи та Олега Скрипки, випускниця 8-го сезону шоу «Голос Країни» команди Тіни Кароль - Kатя Корецька провела презентацію ЕР-альбому «люди-дельфіни». Днями у столичному ресторані «Razzle Dazzle» співачка зібрала своїх близьких друзів, партнерів, колег, щоб поділитись найвідвертішим - візуальним ЕР-альбомом. На презентації Катя заспівала головні треки: «Говори без слів», «люди- дельфіни», «Колихай», «Move on», представила два кліпи, один з яких «люди-дельфіни» вже доступний на YouTube каналі співачки. Вечір був наповнений неймовірною атмосферою музики, піснями в унісон і безумовною підтримкою публіки.

 

«Я пишу пісні з 20 років. Сьогодні мені 29 і ці 9 років до вечора 14 жовтня я чула: «це не хіт», «це не формат», «це не масово», «пісня одна на іншу схожа», «ти набагато крутіше співаєш кавери». Вчорашній вечір зрушив тектонічну плиту в моїй свідомості, всі ці люди прийшли слухати МОЇ пісні. Вони співали приспіви напам'ять, ще невипущених пісень, якими я ділилася в своєму Інстаграмі. Мені складно повірити, що це зі мною, і що сьогодні вже близько 400 завантажень «люди-дельфіни» в Apple Music, і це тільки за один вечір. Хочу сказати дякую за допомогу MOZGI Entertainment. Я вірю, що кожен може почути «свою» пісню в цьому ЕР. Мені буде цінно, якщо альбом розлетиться по серцях», - ділитися Катя Корецька.

 

Підтримати Катю та розділити з нею вечір прийшли артисти українського шоу-бізнесу та блогери: Сабіна Мусіна, співака Анна Трінчер, дует Анна-Марія, співачка KOLA, ведуча Вікторія Батуі, співак Олег Серафин, співачка Ліда Лі, співачка NINO, блогерка Соня Стужук, блогерка-співачка Діана Глостер, Алла Клименко, співак-блогер Руслан Кузнецов, співака Яна Брилицька, Марк Квітка та інші.

Заголовний сингл «люди-дельфіни» вже доступний на всіх музичних платформах і на офіційному YouTube-каналі співачки. Наступні треки разом із кліпами будуть випускатись кожної середи протягом місяця, і вже 21 жовтня можна буде прослухати новий трек.

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.