• сен 11, 2020

Куди піти у Києві: «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом» відбудеться у Caribbean Club

11 вересня у столичному Caribbean Club Concert Hall відбудеться традиційний вечір джазу — вистава «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом». Квитки на виступ можна придбати за посиланням.

 

«Вистава «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом» це більше, ніж просто джаз та набагато цікавіше, ніж звичайна вистава.

Кожен глядач знайде для себе щось унікальне та відкриє нові грані митців», - розповідають організатори.

 

Гості вечора дізнаються від Олексія Когана історію створення легендарних джазових композицій: цікаві факти та спогади про їх творців, випадки з життя джазменів та цілих джаз-бендів.

 

«Джаз люблю хоча б тільки з тієї причини, що це музика вільних людей або щонайменше людей, які захотіли бути вільними», - говорить Олексій Коган. 

 

У виставі 11 вересня візьмуть участь: Олексій Коган, Лаура Марті, Володимир Камінський, Михайло Менделенко, Артем Менделенко та Валерій Волков.

Нагадаємо, нещодавно Caribbean Club Concert Hall зняв відеоінструкцію про те, як правильно відвідувати концерти під час карантину.Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.