• дек 16, 2020

Лєна Темнікова презентує трек "Новогодняя" разом з донькою Сашенькою

Чари сімейного тепла в переддень Нового року. Трек "Новогодняя" буквально просочений різдвяної магією і відчуттям свята з рідними, коли погода за вікном не має ніякого значення, тому що тут і зараз мирно, спокійно і про любов.

 

Новий рік - моє най-най улюбленіше свято. Чим ближче до дати, тим виразніше я відчуваю наближення чогось нового, чудового. У кожній людині живе відчуття дива Нового року і воно є у пісні. Вона про Новий рік поза часом, про вічне, добре, про світлі надії, - поділилась Лєна Темнікова.

Особливо зворушливо звучать останні рядки пісні, де разом з Лєною Темніковою заспівала її 5-річна донька Сашенька. Сімейний фіт народився спонтанно - дівчинка слухала, як мама записує трек на студії і підспівувала, тоді і з'явилася ідея заспівати кілька рядків разом, що додало пісні ще більше ніжності.

Слухайте на всіх музичних платформах: https://orcd.co/newyear

 

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.