• мая 19, 2021

Літній вайб у запальній пісні «Коханці» від SEVERINA

Співачка SEVERINA презентує літній сингл «Коханці». Артистка продовжує співпрацю з британською командою та продакшн нової пісні знову створила в Лондоні.  До того ж, гітарні партії до неї записав гітарист всесвістньо відомої групи Spice Girls. Головним меседжем цього треку є радість, кайф, легкість та трішечки мохіто.

“Коли я писала пісню “Коханці”, то уявляла собі море, танці біля вогнища, розкутість, релакс, якого нам бракує після холодів. Я хочу, щоб цей сингл лунав з кожної машини та у кожному домі, щоб закохані цілувалися під луною, а пісня нагадувала людям, що ми маємо жити у моменті, радіти простим речам, а не просто існувати” – коментує співачка.

SEVERINA є авторкою текстів власних пісень та музики. Артистка переосмислює реальні історії з життя й власні відчуття. У кожну композицію співачка вкладає щось особливе та дуже інтимне. До пісні «Коханці» Христина також додала нових сенсів та підтекстів.

“Припиніть все контролювати, відпустіть свої страхи, піддайтесь літньому настрою та романтичним вайбам. Танцюйте, ходіть на побачення, make love, посміхайтесь пересічним людям, живіть в гармонії. Найкращий день для цього – сьогодні” – додає SEVERINA.

Не бійтесь бути розкутими, пізнавайте власну чуттєвість та слухайте «Коханці» на YouTube-каналі співачки https://www.youtube.com/watch?v=ttsvymmS8ao

 

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.