• сен 30, 2020

«Ой у вишневому саду» під звук фортепіано: як NAVKA провела презентацію «Україна в піснях»

Українська співачка NAVKA, що взяла за мету відродити українські народні пісні провела гучну презентацію на честь завершення проєкту «Україна в піснях». 29.09 співачка зібрала своїх близьких друзів та партнерів проєкту, які допомагали його реалізувати, в Caribbean Club, щоб віддячити всіх!

«Ми мабуть будемо як на весіллі: піду в народ, щоб особисто подякувати за вашу довіру та підтримку. Сьогодні зібралися ті люди, без яких проекту не було. Кожен вклав свою частинку душі, чому я дуже вдячна», - коментувала NAVKA.

Головною подією презентації став ексклюзивний показ останнього кліпу проекту «Цвіте терен», який вже доступний на YouTube. Оскільки кліп був фінальний в проєкті, було залучено багато ресурсів, сил, техніки, людей. Основний задум кліпу - показати справжню NAVKA: рояль, природу, осінній вітер, який розмежовує минуле і справжнє.

“Ми не розраховували на це, та свідомо не хотіли робити кардинальні зміни. Наш проєкт мав дуже стислі дедлайни, а тому я покладалась тільки на свої відчуття при обробці пісні. Для мене «Цвіте терен» в народному виконанні – це більше пісня-драма, де виконавець співає не про своє життя та не про свої емоції, а про когось іншого. Я ж, коли виконую цю пісню, переживаю свій біль і своє щастя через кохання. Це мій потік емоцій та свідомості, це мій крик душі!” - зазначає NAVKA.

На презентації NAVKA заспівала свої головні треки «Ой у вишневому саду», «Пускайте нас» та представила кліпи, які лідирують по показниках – «Засвіт встали козаченьки», «Чи ви люди спите спите», «На камені ноги мию», «Ой не ходи Грицю». На заході були присутні представники українських брендів «Файна Вишиванка», «Чародейка», представники ЗМІ, головні партнери проєкту: Ігор Єрметов (Ermetov Clinic), Тарас Гетманський (GetManCar), блогери та українські актори.

NAVKA: “Цей кліп ми знімали за спонсорської підтримки Ігоря Ерметова, власника стоматологічної клініки «Ermetov clinic», тому змогли показати в кліпі багато складних прийомів.”

Ігор Ерметов: “Я радий, що долучился до такого проекту. Не можу сказати, що я дуже люблю мистецтво та просуваю ці думки. Ні, я та людина, яка повірила своєму другові, Іоану Зенкову (режисер проєкту) та вирішив піти на цю авантюру! Що ж цього вийшло? Як на мене, нереально крутий проєкт, який заслуговує вашої уваги!”

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.