• окт 20, 2020

Олег Скрипка та Bedroom Music Orchestra представлять програму «Джаз-кабаре» у Києві

20 жовтня Олег Скрипка та Bedroom Music Orchestra презентують нову програму «Джаз-кабаре» у столичному Caribbean Club Concert-Hall. Музиканти представлять джаз-кабаре як синтез улюблених відомих пісень, свінгу, французького шансону та ретро-кабаре.

 

«Не так давно зустрівся з одеським колективом Bedroom Music Orchestra. Співпраця наша була геть коротка, але вибухова і цікава для обох сторін. І вмить ми вирішили створити цілий концертний сет, балансуючи між джазом, кабаре та електро-свінгом. Та приймає нашу естетико-рафіновану суміш вже улюблений мною Caribbean Club, де я провів чимало резонансних куртуазних подій. Отож-бо, друзі, чекаємо на 20 жовтня, щоб качнути у стилі одеського електро-свінгу, відчути молодість наших дідусів та бути модними та щасливими!», - розповів Олег Скрипка.

 

У складі Bedroom Music Orchestra музиканти-віртуози – учасники колективів «Діти Фіделя» та «Pokaz Trio» – майстри різних жанрів і стилів, що робить їх музику строкатою, яскравою і цікавою. Драйвовий серце проекту «Джаз-кабаре» – легендарний музикант Олег Скрипка. Цього разу його колаборація з Bedroom Music Orchestra створила новий музичний прецедент: улюблені пісні, переплетені з сучасними ритмами, ретро-звучанням та рідкісним в Україні електро-свінгом.

20 жовтня на сцені Caribbean Club Concert-Hall: Олег Скрипка – вокал, Андрій Показ – клавіші, Мирослав Пятников – труба, Арсен Одабашян – гітара, Євген Мирмир – бас-гітара, Даниель Кастро – перкусія, Олександр Лебеденко – ударні.

Квитки можна придбати у касі Caribbean Club або за телефоном +380672244111.

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.