• дек 11, 2020

Прем‘єра кліпу та композиції «Тебе достатньо» від красивої та стильної співачки Severina


Вже в грудні співачка Severina презентує сингл, який надихне найпрекраснішу частину людства – жінок. Нова композиція отримала назву «Тебе достатньо». Severina є автором і віршів, і музики. У власних піснях співачка торкається життєвих та знайомих для всіх тем.

«З раннього дитинства нам постійно навіюють, що ми недостатньо хороші. Батьки порівнюють наші досягнення з іншими дітьми, думаючи, що це допоможе нам стати краще. Рекламні кампанії говорять нам купити той чи інший товар, переконуючи, що це зробить нас більш привабливими/щасливими/успішними. Але все це лише створює нескінченні перегони за прагненням до хибних ідеалів. Мета пісні «Тебе достатньо» - сказати, що з кожним з нас все добре, і досить вже слухати чужі поради. Звичайно, я не маю на увазі, що потрібно лягти на диван з усвідомленням своєї переваги. Я просто хочу, щоб ми перестали себе підлаштовувати під загальноприйняті стандарти. Кожен з нас - важливий і цінний вже просто тому, що є в цьому світі» – вважає Severina.

Разом з релізом пісні «Тебе достатньо» співачка Severina презентує і нову відеороботу. У кліпі артистку можна побачити у різних образах. Вона вишукана, трохи іронічна, навіть зухвала, проте, як завжди, залишається справжньою та щирою.

У своїй музиці Severina не має меж, її творчість – без табу та заборон. Вона зриває маски та руйнує канони, вона сприймає себе такою, якою є насправді. Вона точно знає, що піснею «Тебе достатньо» змусить кожну жінку повірити у себе! 

Послухай та відчуй, що щастя є у простих речах. Щастя - вже у тобі!

Кліп за посиланням: https://youtu.be/zli-9tRtb0c

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.