• окт 29, 2020

Прем’єра осені – SEVERINA презентує дебютну відеороботу

SEVERINA презентувала своїй публіці нову відеороботу на авторську пісню “Досить дієт”. Це музичне відео – перше на шляху талановитої співачки, яка швидко набирає обертів серед колег по сцені.

Головним меседжем у кліпі стала «тру сторі» кожної дівчини, яка намагається схуднути за допомогою новомодних дієт та від цього лише страждає. Основою, за задумом режисера та співачки, є показати, що всі ми маємо бути чесними перед самими собою, навчитися приймати себе та не боятися власних бажань, навіть якщо вони не підлягають суспільним стандартам. Цікаві та яскраві образи змінюються протягом усього відео. SEVERINA виглядає доволі розкуто та іронічно, це максимально органічно вплітається у канву сюжету та передає ідею роботи.

« Я до сих пір не вірю, що це сталося зі мною. Спочатку, я переживала, бо не була в кадрі давно, проте, незабаром, я розслабилася та отримала неймовірне задоволення від процесу та роботи з крутою командою професіоналів. Зйомки тривали близько 15-16 годин і я встигла приміряти на собі 4 різні образи. Серед них, найулюбленіший був на фоні брендволу, стиль залізної леді з червоною помадою та модними окулярами, а от найскладнішим виявився на велотренажері. Цей образ був фінальним, моя шкіра вже відторгала косметику і новий макіяж не лягав, сильно боліли повіки, а я мала плакати та їсти кекси. Звичайно, все не обішлось лише одним дублем, тому це було не легко, а моментами й боляче, хоча результат коштував тих зусиль» – коментує співачка SEVERINA.

Режисер, В’ячеслав Богданцев додає: «Я задоволений результатом зйомок. Кожна локація була краще, ніж я уявляв собі. Робота проведена і зроблена на 100 відсотків. Сама ж артистка SEVERINA, яку я чудово знаю у житті, як спокійну людину, на майданчику довірилась та розкрилась з іншого боку, показала правильні ємоції, без яких відео було б прісним. Я вважаю, що найкращим показником чудової роботи є відгуки шанувальників. На цей момент, я почув не малу кількість схвальних коментарів, це не може не тішити».

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.