• нояб 16, 2020

Прем‘єра пісні SEMYOKHINA “Лучший Бывший”

SEMYOKHINA співачка, яка стрімко вривається в український шоу бізнес. У неї немає меж, її творчість без табу та заборон. Дебютний трек «Магия» потрапив у ротації відомих радіостанцій, та для співачки SEMYOKHINA це лише початок, далі вона обіцяє ще гарячіші треки.

Як каже сама артистка, вона добре підготувалася для того, щоб підкоряти слухачів і вже дописує альбом. Та вже зараз SEMYOKHINA презентує пісню - «Лучший Бывший». Трек  особливий, адже був написаний першим, та й перший професійний кліп також відзняли співачка та іі команда на цю пісню.

«Ніколи не знаєш, яка пісня вистрелить. Та трек «Лучший Бывший» це пісня із життя та яка має право на життя. Я привідкриваю цією композицією куліси свого життя. Це справжні переживання, почуття, які вилилися в цей трек. Кліп на пісню «Лучший Бывший»  SEMYOKHINA відзняла у Стокгольмі, а саме в метро Стокгольму і його прем‘єра вже 21 листопада. Мальовнича краса підземних станцій і холод скандинавського стилю, як найкраще передають настрій пісні. Є минуле, яке не хочеться повертати, але про яке завжди приємно пам'ятати!» - розповідає SEMYOKHINA.

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.