• окт 9, 2020

SEVERINA презентує ремікс на свій трек «Досить дієт»

Артистка SEVERINA продовжує робити щасливими всіх своїх слухачів. Христина презентує енергійний ремікс на свій авторський трек «Досить дієт».  «Танцювальний та драйвовий», саме так відгукуються про нову роботу співачки її колеги по сцені. І недаремно, бо під пісню починаєш рухатись та підспівувати з першого слова. Гарний настрій гарантований цієї осені кожному прихильнику творчості SEVERINA.

Артистка коментує: «Я обожнюю власні ремікси та ремікси в цілому, бо відчуваю кожного разу немов у мене відкривається друге дихання. Пісня після обробки має інший біт, вона несе вже інакший меседж, легший для сприймання. Це круто, що один і той самий текст, може мати декілька музичних варіацій та кожен слухач може вирішити, що йому до смаку більше».

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.