• март 26, 2021

SEVERINA створила новий трек разом з гітаристом «Spice Girls»

Артистка презентувала свою першу в цьому році романтичну пісню – «Хочу». Продакшн нового трека був зроблений в Лондоні, а гітарні партії до неї записав Луїс Рікардо – гітарист відомої британської групи «Spice Girls».  Романтична пісня зігріє серце кожного, хто колись кохав або кохає. Неймовірні гітарні партії у поєднанні з відвертою лірикою здатні не тільки викликати "мурахи", але і пробудити справжні почуття! 

 

«Тема кохання в цій пісні для мене надто особлива і важлива. Вона присвячена чоловікові, який забрав мій сон та спокій. Зазвичай я не люблю виносити на широкий загал занадто інтимні моменти життя, тому дуже довго думала: чи дописувати цю пісню, чи залишити в нотатках телефона. Інтуїція та бажання перемогли. «Хочу» – це моє звернення до нього, а головний меседж в тому, що «я хочу знати, хто ти мені насправді». Коли з'являються почуття до чоловіка, стосунків як таких ще немає, ви проводите час разом, але не розумієте ще до кінця, що означають його жести, погляди, певні фрази з проявом турботи... І в голові з'являється безліч питань, а задати їх прямо інколи боязно, хоча й  дуже того хочеться. Добре, що я можу завжди виплеснути почуття крізь призму власної творчості», – коментує SEVERINA.

 

Слухайте нову пісню і кохайте один одного, адже музика і кохання – це одні з кращих складових для романтичного настрою! Пісня доступна на всіх музичних платформах та YouTube-каналі співачки. 

Послухати можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=BOBzslylgYA

 

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.