• мая 12, 2021

SEVERINA: «Я - перша артистка, тіло якої покривали справжнім парафіном і воском»

 Українська співачка SEVERINA презентує нову відеороботу на свою авторську пісню «Хочу». Роботи артистки - завжди глибокі, з неповторною музикальною стилістикою, яскравими перевтіленнями та абсолютною реальністю життя. У кліпі «Хочу», як і притаманно кожній людині, в Христині розкривається її темна та світла половини. Тому іноді співачку можна побачити загадковою та містичною, а в інший час - ніжною та справжньою.

«Цього разу ви побачите мене в трьох образах. Один з них я точно запам'ятаю на все життя. Під час зйомки на мене капали гарячим парафіном, щоб відтворити образ свічки. Свічка задумана для того, щоб показати всю ніжність почуттів до адресата пісні. Здається, я - перша артистка, тіло якої покривали справжнім парафіном і воском. Було не дуже приємно, але що не зробиш заради красивого кадру. Також у відео присутній балетний танцівник, який відображає мою темну сторону та в окремих мізансценах зустрічаються дівчинки-балерини», - додає Severina.

 

 Чорне та біле. Ніч і день. Постійна боротьба між внутрішнім і зовнішнім. Актуальний сюжет для кожньої людини, який відтворив режисер роботи Слава Богданцев.

«Щодо містичного підтексту в цьому кліпі. Чи є він у пісні варто запитати у самої Христини, оскільки вона є автором. Але кожна людина чує і бачить щось своє. Я побачив це так. Щось темне є в кожному, навіть у найбільш ангелоподібній людині. Тому і в новому кліпі ви зможете побачити співачку, яка чи то намагається придушити своє темне Я, чи то навпаки хоче допомогти йому вийти назовні і дати повну свободу», - коментує режисер.
 
Дивіться офіційне відео на YouTube-каналі співачки https://www.youtube.com/watch?v=trvAzgzORXc

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.