• сен 10, 2021

У Києві відбувся п’ятий благодійний фестиваль Charity Chamber, 2 вересня 2021 року який зібрав зіркових і небайдужих гостей в кінотеатрі Cinema Citi, що виступив партнером заходу

Струни душі, на яких грає закоханий інопланетянин, непотрібні люди, викинуті на сміттєзвалище та неограновані почуття – ці кінообрази вразили киян на закритому кінопоказі.

 

Закритий кіновечір «Короткий метр за довге життя» приніс більше 40 000 гривень благодійних внесків, які були направлені СОС Дитячі Містечка Україна – благодійній організації, що допомагає знедоленим дітям знайти сім’ї. Цей фестиваль п’ять років тому заснували продюсерка та сценаристка Ірина Вратарьова, голова моніторингової організації Charity Tuner Катерина Жук та актор Юрій Дяк. Катерина Жук: «Щороку наші заходи відвідують сотні людей, небайдужих, щирих. Людей різних професій та вподобань, різного віку. Наша основна мета - привернути увагу до прозорої та порядної благодіності.

Всі кошти, зібрані під час фестивалю, ми передаємо однієї з перевірених моніторингом організацій. За декілька років ми допомогли фонду Краб (допомога онкохворим дітям Національного інституту раку), фонду Крона(допомога дітям з Охматдит), фонд Пчелка(Одесса, обласна онколікарня), а 5 благодійний кінопоказ зібрав більше 40 тисяч грн для міжнародного фонду СОС Дитячі містечка Україна. І кожного разу ми закликаємо - Допомагайте перевіреним!

Авторка проекту «Короткой метр за довге життя» зібрала настільки різні, оригинальні, яскраві та актуальні короткі метри, створивши чи не найсильнішу програму за весь час існування фестивалю. А прем’єра її власного фільму спричинила справжній фурор у залі.

Глядачі плакали і сміялися разом з героями стрічки «Дві смужки», багато в чому пізнаючи себе самих. Ірина Вратарьова: - Нам було важливо, щоб наші історії побачили не лише очима, а й серцем. Мабуть синергія людей мистецтва та благодійності – найпотужніша для подібних завдань. Ми показуємо власними прикладами, що світло може перемагати в найскрутніші часи.

Фільм Даші Волги та Андрія Кокури «Говоріть» присвячено пам’яті їхніх татусів. Це прониклива історія про останнє кохання, яке могло відбутися, але…

Фільм Ксенії Бугрімової «Неограновані» вражає видовищними зйомками на Шрі-Ланці та історію про чистоту дитячих душ на тлі цинічного і жорсткого дорослого світу.

А картина «Сіль для моря» Сніжани Гусаревич примушує задуматися над темою булінгу, який може призвести до незворотнього. Взагалі, хрупкість, ціна та цінність життя – те, над чим під разними ракурсами нам запропонували цьогоріч подумати і Олексій Гладушевський та Регина Марьяновські – Давідсон з Анастасією Мамонтенко в витонченому фільмі «Непотрібні люди», і Віктор Романюк з Кадимом Тарасовим та Андрієм Різолем у неземному і глибокому «Іно».

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.