• дек 17, 2019

Українсько-канадський дует Balaklava Blues зняв кліп про київські мурали.

Нові герої українського електро-фольку, дует Balaklava Blues презентують кліп,  присвячений київським муралам. Відео на пісню “Don’t Leave Me” знімали в травні 2019 протягом двох днів, тоді вдалося зафіксувати 79 муралів, усі вони увійшли до кліпу. Кліп зняли  на пісню-колискову  з дебютного альбому Balaklava Blues  - “Fly”.  Це  перший альбом команди, що живе в Торонто та створює worldmusic, базовану на  українському фольклорі,  який в червні 2019 отримав  чотиризіркову (****) рецензію  британського  видання  Songlines ,  як “один з найбільш іноваційних та емоційно потужних проектів європейської музичної сцени". Знімав відео на “Don’t Leave Me” львівський режисер Олександр Фразе-Фразенко, монтував та робив постпродакшн  київський режисер Володимир Невельський.

Марічка Марчик, вокалістка Balaklava Blues про кліп: 

"Коли ти на чужині, за сотні тисяч кілометрів від свого рідного міста Києва. Коли ти знаєш, відчуваєш, розділяєш його болі та радощі - хочеться зосередитися на красі, яка для тебе, імігранта є ще більш щемливою. Вона приходить у кольорових снах. У старовинних колискових піснях. Сильна, емоційна історія Києва останніх п’яти років. Місто мрій, боротьби та сили, місто мого кохання, місто надії. Мій Київ. Моя країна. Це те, що зі мною назавжди."

 

Один з  київських муралів, який ми зняли у відео,  є для нас з Марком, моїм чоловіком, продюсером та музикантом Balaklava Blues, дуже особливим.  Це  мурал з очами Сергія Нігояна. У 2014  ми познайомилися з Марком на Майдані під час Революції Гідності й переживали, проживали разом трагічні події тієї зими. Згодом ми зрозуміли, що  ніколи б не зустрілися, якби не загинув Сергій. Через його смерть я вийшла співати на Майдан. Саме в день, коли він загинув. Тоді ми  вперше зустрілись з Марком.  Саме його смерть, та смерть ще двох хлопців, змусила людей зібратися на Майдані. Тому його очі, це ті очі, у які ми будемо дивитися все життя з повагою і вдячністю. Мурал, на якому зображений Сергій є одним з перших, якій з’явився у постреволюційному Києві. І тепер заглянути в очі цього молодого хлопця, вірменина, який загинув за наше майбутнє, можуть всі, хто проходить вулицями навколо майдану, де творилася історія країни".

 

Марко Марчик, вокаліст та продюсер  Balaklava Blues про кліп: 

"Кожен київський  мурал дає голос тисячам людей, що сплять у  вікнах будинків, оточені спалахами кольорів від муралів. У кожному цьому зображенні стільки любові, болю та надії.

Колискова “Don’t Leave Me” – наша спроба створити  саундтрек до цього живого каталогу снів".

 

Про Balaklava Blues:

Дует народжений під час революції 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, де канадський панк-музикант Марко Марчик і українська співачка Марічка Марчик зустрілися й покохали одне одного. Balaklava Blues побудований на українському фольклорі, з елементами електронної музики. Самі музиканти називають свій стиль ethno-electro-pop. Їхнє шоу завжди супроводжується відеорядом, складеним з сучасних документальних кадрів, чорно-білих архівних кіно-матеріалів і радянського кінематографу, яким зомбували не одне покоління людей. Музика Balaklava Blues виконувалася музикантами в спектаклі “Counting Sheep” Білоруського Вільного Театру , який тріумфально пройшов на лондонській сцені протягом січня-березня 2019 року. http://countingsheeprevolution.com Проекти Марка та Марічки отримали першу премію “Scotsman Fringe”, дві нагороди “Dora Mavor Moore” та нагороду “Amnesty International” за свободу слова, їх діяльність висвітлена в міжнародній пресі - New York Times, Guardian, Globe.

“New York Times” про Balaklava Blues: "Charismatic, handsome, ambitious”.

“The Guardian” про Balaklava Blues:"Gorgeously sung and passionately played... an evocation of human solidarity".

Гурт активно гастролює в Британії, Канаді, Україні.

Balaklava Blues - “Don’t Leave Me”

Продюсери – Марко Марчик, Марічка Марчик, Ольга Черткова

Ідея  кліпу – Ольга Черткова

Режисер монтажу та постпродакшн - Володимир Невельський

Режисер зйомки, оператор - Олександр Фразе-Фразенко

Зйомка дроном – Сергій Ристенко

Лінійний продюсер зйомки – Таня Крива


http://www.balaklavablues.com

https://www.youtube.com/c/balaklavablues

https://www.facebook.com/balaklavablues

https://www.instagram.com/balaklavablues

https://soundcloud.com/balaklavab

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.