• дек 18, 2019

UNDERHILL MUSIC FESTIVAL - місце, де танцюють і вдень, і вночі!

Поля Андерхільщини терпляче чекають закінчення зими та початку літа, адже з 26 по 29 червня 2020 року село Підгір'я вдруге прийматиме гостей з України та Європи! Адже UNDERHILL MUSIC FESTIVAL — захід міжнародного масштабу! Дебют фестивалю перевершує всі очікування. Тож в плани на наступний рік обов'язково вписуй Underhill — і нові спогади про 2020 рік асоціюватимуться не лише з початком нового десятиліття, а й з незабутнім літнім вікендом посеред мальовничої місцевості Івано-Франківщини та драйвовою музикою, що лунає на всі сторони світу.

MONATIK, NK, Alina Pash, Время и Стекло, Ferry Corsten – знайомі імена? Саме вони є першими оголошеними хедлайнерами фестивалю!

Це лише початок незабутньої подорожі, мандрівки у світ електронної та поп-музики, де їхній синтез стимулює активний обмін творчістю між Україною та такою близькою за ідеями Європою. Тож не є великою таємницею, чому концепція наступного фестивалю — хвилі, що поєднують.

Underhill — подія, яка компонує круті виконання пісень та запальні танці, відпочинок під відкритим небом та розваги на будь-які смаки, найсмачніший стрітфуд від кращих гастро-компаній України та фантастичні авіашоу світового рівня.

Underhill — #більшеніжфестиваль, де спогади залишаються яскравими та уособленими: тільки тут можна посадити фруктове дерево зі своїм ім'ям і кожного року спостерігати за тим, як воно росте, даючи соковиті плоди.

Underhill — захід, який говорить голосом тисячі українців: патріотичний флешмоб до Дня Конституції України, квитки у жовтих та блакитних кольорах. Не потрібно думати, як заявити про те, що ти гордий бути українцем. Фестиваль допомагає у цьому кожному.

Underhill стирає кордони між країнами, несе місію донести до кожного фана, фоловера та жителя Андерхільщини сучасну музику, яку варто почути. І концепція незмінна: це місце, де танцюють і вдень, і вночі!

 

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.