• сен 14, 2021

В кінотеатрі «Оскар» відбулася прем’єра комедійної стрічки «Погані домогосподарки».

8 вересня в кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ Gulliver відбувся допрем’єрний показ стрічки «Погані домогосподарки». Першими комедійну історію переглянули зіркові гості, блогери та журналісти.

Про фільм:

Стрічка розказує про Конні і ДжоДжо, найкращих подруг, які загрузли в побуті. Але одного разу їм вдалося перевернути своє життя, перетворивши продуктові купони на 40 мільйонів доларів! Тепер у них є все: модний одяг, дорогі спорткари, приватний літак. І все було б як у казці, якби не двоє поліцейських, які намагаються зловити відчайдушних домогосподарок та викрити їхню хитромудру схему.

Ця неймовірно драйвова комедія заснована на реальних подіях про одну з найгучніших афер США. Головні ролі у стрічці виконали Кірбі Гауелл-Баптіст («Круелла»), Пол Волтер Гаузер («Річард Джуелл»), Крістен Белл (дилогія «Дуже погані матусі») та Вінс Вон («Стажери»). Просто фантастичний комедійний акторський склад!

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» стрічка «Погані домогосподарки» стартує з 9 вересня

Український трейлер»»

 

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.