• нояб 9, 2020

В листопаді Національна опера України порадує своїх шанувальників довгоочікуваними і улюбленими оперними та балетними виставами!

Відкриває завершальний місяць осені чарівний «Лускунчик» (5 листопада) -  неначе нагадуючи, що Різдвяні та Новорічні свята вже не за горами (Клара – Юлія Москаленко, Принц – Станіслав Ольшанський). 

І під час цього казкового балету можна (в якості репетиції) спробувати загадати найзаповітніше бажання. Також на шанувальників балетного мистецтва цього місяця очікують: 7 листопада - зворушлива «Жізель» А.Адана (Жізель – Наталія Мацак, Альберт – Ян Ваня), романтичний «Віденській вальс» (12 листопада), 14 листопада - творча візитівка Києва «За двома зайцями» Ю.Шевченка (Голохвастий – Ярослав Ткачук, Проня – Тетяна Андреєва), два одноактних балети «Кармен-сюїта» та «Шехеразада» (26 листопада), 27 листопада - комічний балет «Весілля Фігаро» В.-А.Моцарта (Сюзанна – Катерина Кухар, Фігаро – Олександр Стоянов) та концерт «Пам’яті Аніко Рехвіашвілі» (19 листопада) з фрагментів вистав у постановці Аніко Рехвіашвілі за участі провідних солістів балетної трупи театру.

 

Оперний репертуар листопада – не менш цікавий та різноманітний. Так улюблена глядачами версія опери «Севільській цирульник» Дж.Россіні у постановці Анатолія Солов’яненка в афіші цього місяця двічі: 6 листопада (Фігаро – Ігор Євдокименко,  Альмавіва – Анатолій Погребний, Розіна – Лілія Гревцова, Бартоло – Андрій Маслаков, Дон Базіліо – Сергій Магера, Берта – Анжеліна Швачка, Фіорелло – Михайло Кірішев, Офіцер – Юрій Горинь, соло на клавесині – Ліана Косович) та 29 листопада (Фігаро – Ігор Мокренко,  Альмавіва – Дмитро Іванченко, Розіна – Ольга Фомічова, Бартоло – Дмитро Агеєв, Дон Базіліо – Сергій Ковнір, Берта – Ірина Петрова, Фіорелло – Михайло Кірішев, Офіцер – В’ячеслав Базир, соло на клавесині – Ліана Косович). 13 листопада – опера-драма «Ріголетто» Дж.Верді  за участі Валентина Дитюка, Сусанни Чахоян, Геннадія Ващенко, Тетяни Пімінової, Сергія Ковніра та ін. 20 листопада в камерній опері «Моцарт і Сальєрі» М.Римського-Корсакова втілення абсолютного зла і незмінної беззахисності таланту у виконанні неперевершеного творчого тандему зрілої майстерності та юнацького максималізму – Тараса Штонди та Валентина Дитюка. 

21 листопада – перлина української опери «Наталка Полтавка» М.Лисенка (Наталка – Ольга Матушенко, Терпилиха – Наталя Кисла, Возний – Сергій Пащук, Виборний – Богдан Тарас, Петро – Дмитро Кузьмін, Микола – Олександр Бойко).

Балетні концерти та вистави будуть проходити під фонограму (окрім «Жизелі» та «Весілля Фігаро», які будуть проходити у супроводі оркестру). Опери, заявлені в афіші листопада, будуть проходити у супроводі оркестру.

Театр продовжує працювати для глядачів 3 рази на тиждень - у четвер, п'ятницю та субботу - детальна афіша найближчих заходів на сайті театру https://opera.com.ua/afisha

Розміщення глядачів у залі здійснюється відповідно до діючих карантинних вимог.

 

До уваги глядачів, які є володарями квитків на вистави, що переносилися, а тепер заплановані до показу у листопаді! У зв’язку із карантинними обмеженнями, зменшенням числа місць та новою розсадкою у залі, просимо вас потурбуватися про перереєстрацію квитків у квитковому відділі заздалегідь:  (044) 235-26-06 або (044) 234-03-53.  Бронювання місць поки що неможливе. З квітами для улюблених артистів теж доведеться зачекати до кращих часів.

Також незмінними залишаються - обов‘язкове дотримання глядачами маскового режиму та соціальної дистанції, а заходячи до театру необхідно пройти температурний скринінг.

 

Національна опера України з нетерпінням чекає на своїх глядачів!

 

Новый выпуск JOY

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.