• мая 19, 2021

Виставка відомого українського фотографа Валентина Кармінського у MANDARIN MAISON art by Spivakovska

Як працює наша оптика? Як так відбувається, що по одних зображеннях наш погляд байдуже ковзає, а до інших жадібно прикипає? Чому з двох знімків, зроблених, здавалося б, з однакового ракурсу, один лише секунду миготить в стрічці, а інший гідний бути експонованим і увійти до колекції?

Що визначає фотовисловлювання: світло, емоція або момент? Або секрет в руках і особливому погляді назовні, притаманному творчим особистостям? Чи є хороший кадр випадковістю або результатом розрахунку? Чи можна налагодити конвеєр геніальних фото?

Де є магічна точка зборки, яка перетворює знімок на витвір мистецтва?

Перша виставка жанрової фотографії Валентина Кармінського «SVITOгляд» є життєвою подорожжю автора в пошуках відповідей на ці питання.

Валентин Кармінський: «Рік пертурбацій і світових потрясінь став приводом впорядкувати думки і по-іншому поглянути на власні роботи. Чи є в нас щось стале? Або ми весь час пристосовуємось до змінних умов? Чи залежить те, як ми дивимося на світ, від фізичного та психологічного середовища? Ця збірка не дає відповіді, вона лише відображає мій власний світогляд».

Відвідати виставку можна щодня з 11:00 до 21:00. Вхід вільний.

Партнерами заходу виступили MANDARIN MAISON і OBOZREVATEL.

Для інформації:

Валентин Кармінський – засновник української фешн-фотографії, автор арт-ню концепту BodyLandscapes – народився 23 березня 1966 року в Києві. З фототехнікою знайомий з раннього дитинства – маленький Валентин був частим гостем знімальних майданчиків, на яких працювали його бабця найвідоміша жінка-фотограф УРСР Ірина Пап і дідусь український фотограф Борис Градов.

Закінчив операторський факультет Київського Національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Працював у Парижі та Нью-Йорку з топовими світовими дизайнерами. Очолював міжнародні глянцеві видання. Учасник колективних і персональних виставок. Має відзнаки.

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.