• авг 5, 2021

Музично-мистецький проект Олексія Ботвінова до святкування 30-річчя Незалежності України: грандіозні концерти просто неба на унікальних локаціях

За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики і Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти


До святкування 30-річчя Незалежності України


До 30-річчя Незалежності України Олексій Ботвінов - всесвітньовідомий піаніст, засновник і президент міжнародного фестивалю Odessa Classics приготував справжній подарунок - серію музично-мистецьких акцій просто неба із мультимедійним супроводом, які будуть проходити в Одесі та Одеській області. Партнер музично-мистецьких акцій - Національний Одеський Філармонійний Оркестр під керівництвом неперевершеного Хобарта Эрла, народного артиста України.  

Метою проекту, який проводиться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики і Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, є популяризація класичного музичного мистецтва серед широкої аудиторії, залучення молоді до такого різного і такого прекрасного світу української та світової музики. Адже, на думку Олексія Ботвінова, «класична музика - це справжній тренд у сучасному цивілізованому світі».

Треба зазначити, що народний артист України Олексій Ботвінов ще в 2008 році першим в Україні почав експериментувати з візуалізацією класики та масштабними концертами open-air. Олексій Ботвінов створив творчу авторську концепцію, у якій поєднується віртуозне виконання класичних музичних шедеврів та потужне візуальне рішення - новий формат з новими сенсами. І майстерно втілив її в життя - результатами стали успішні мультимедійні проекти, що пройшли в найкращих концертних та оперних залах нашої країни (Київ, Одеса), в Швейцарії (Цюріх,) Німеччині (Гамбург). Серед них - «Візуальна реальність музики», «Музика кохання», «Чотири елементи», «Piano Light Show».

Унікальна творча концепція, розроблена Олексієм Ботвіновим для концертного туру, присвяченого святкуванню 30-річчя Незалежності України, напрочуд гармонійно поєднує класичну музику з яскравим мультимедійним супроводом. Візуалізації класики, за словами Ботвінова, підвищує градус глядацьких емоцій за допомогою відео- та світлових ефектів та може стати своєрідним поштовхом для відродження інтересу до класичної музики, особливо серед молоді. А формат open-air,  дозволяє створити вражаюче, натхненне дійство.

У рамках проекту відбудуться грандіозні за своїми масштабами музичні мистецькі заходи - open-air концерти в Одесі та Одеській області, які зможуть відвідати всі охочі.

 

 

Зіркова програма Програма музично-мистецького туру

Програма концертного туру складається як з творів української класики та сучасності для фортепіано у супроводі симфонічного оркестру – Миколи Лисенка, Петра Чайковського, Мирослава Скорика,  Яна Фрейдліна, кримсько-татарського геніального композитора Алемдара Караманова, так і світової музичної спадщини - Моцарта, Рахманінова, Шопена.

Соло фортепіано та художня концепція - Олексій Ботвінов, створення унікальних авторських відеоінсталляцій - VJ Videomatics (Киів) та Олексій Ботвінов.

Національний Одеський Філармонійний Оркестр під керівництвом неперевершеного Хобарта Эрла, народного артиста України. За диригентським пультом - сам маестро. Ще в 1990 році Хобарт Эрл  познайомився з Одеським Філармонійним Оркестром, і так почалося багаторічне співробітництво, яке призвело до безпрецедентного розвитку оркестру. Маестро Ерл з Національним Одеським Філармонійним Оркестром виступали у кращих концертних залах  країн світу (в тому числі Карнегі Холл, Нью-Йорк; Кеннеді Центр, Вашингтон; Мюзікферайн, Відень; Барбікен Холл, Лондон; Академія ім. Ф. Ліста, Будапешт; Філармонія, Кельн; зал Генеральної Асамблеї ООН; Національна Аудиторія, Мадрид, та інші).

Особливої уваги заслуговують і локації, обрані для концертного туру, адже вони вдало поєднують у собі історичну значущість, архітектурну вишуканість та неповторні мальовничі краєвиди.

19 серпня - концерт просто неба «Музика біля моря» відбудеться в Одесі, біля Колонади Воронцовського палацу

29 серпня - open-air «Музика у фортеці» у Аккерманській (Білгород-Дністровській) фортеці, Білгород-Дністровський, Одеська область.

Всі концерти туру безкоштовні.

 

19 серпня о 20.00
Музика біля моря
19 серпня о 20.00 грандіозний open-air концерт «Музика біля моря» відбудеться в Одесі біля Колонади Воронцовського палацу – візитівки Південної Пальміри, улюбленого місця одеситів і гостей міста. Колонада, яку ще називають ротондою або бельведером, є одним із символів Одеси. Ця дивовижна споруда побудована за проектом архітектора Ф.К. Боффо у 1826-1828 роках і, за словами очевидців того часу, була «одним із найпрекрасніших місць палацу». Колись тут ставилися культові театралізовані твори відомих класиків. Білосніжна колонада Воронцовського палацу вражає своєю красою і сьогодні. Звідси відкривається чудовий краєвид на морське узбережжя. Саме цю локацію було обрано для концерту просто неба за участю Олексія Ботвінова (соло фортепіано) та Національного Одеського Філармонійного Оркестру, диригент - Хобарт Ерл. Морський бриз, сяйво зірок і вишукана музика - вражаюче, неймовірно емоційне дійство.

 

29 серпня о 18.00
Музика у фортеці

29 серпня о 18.00 open-air концерт «Музика у фортецi» відбудеться на Одещині, в справжній старовинній фортеці. Білгород-Дністровська, або Аккерманська фортеця - унікальна пам’ятка оборонної архітектури середньовіччя та найбільша фортеця на території Східної Європи. Вона гордовито стоїть на скелястому березі Дністровського лиману на місці колишньої Тіри -давньогрецького поліса V-IV ст. до н. е. Прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, стрункі вежі й нині вражають своєю величчю. Особлива локація для особливого концерту! Твори української класики та сучасності, світової музичної спадщини для фортепіано у супроводі симфонічного оркестру створять неповторну атмосферу. Просто неба можна буде насолодитись віртуозним виконанням цих шедеврів: Олексій Ботвінов (соло фортепіано), Національний Одеський Філармонійний Оркестр, Хобарт Ерл (диригент). Старовинна фортеця, відчуття свободи, класична музика та потужна енергетика!

І що особливо приємно - насолодитися цим неповторним дійством може кожний.

Нагадуємо, вхід на концерти музично-мистецького туру вільний.

Організатори:

Міністерство культури та інформаційної політики України

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти

 

Odessa Classics в соцмережах:

Фейсбук: fb.me/OdessaClassics

Інстаграм:@odessa_classics  

 

Контакти:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.odessaclassics.com

Новый выпуск

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.