Новости

Новости

Презентацію організувала Асоціація Індустрії Гостинності України (АІГУ) за підтримки проєкту USAID "Економічний розвиток, управління та зростання підприємств" (EDGE) в партнерстві з Асоціацією внутрішнього і в'їзного туризму Молдови (ANTRIM), Міжнародними авіалініями України (МАУ), Державним агентством розвитку туризму України (ДАРТ) та готелем "Україна".
 На створення проєкту художницю надихнула китайська поезія і каліграфія.    
Вереснева афіша Національної опери України багата на знакові події, найяскравішими з яких можна назвати бенефіси до ювілеїв Анжеліни Швачки, Вікторії Ченської та Миколи Дядюри. А ще крім різноманітного поточного репертуару з кращих зразків світової та української класики відбудеться третій показ світової прем’єри балету «Данте».
Свій 154-й театральний сезон Національна опера України розпочинає напередодні Дня Незалежності перлинами української класики – оперою Миколи Лисенка «Наталка Полтавка» (18 серпня) та балетом Михайла Скорульського «Лісова пісня» (19 серпня).  
За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти До святкування 30-річчя Незалежності України  

На этом веб-сайте используются куки-файлы, в том числе сторонние, для отправки вам рекламы и услуг в соответствии с вашими предпочтениями. Если вы хотите узнать больше или отказаться от всех или некоторых файлов cookie, нажмите здесь.
Также рекомендуем ознакомиться с политикой конфиденциальности.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажав любой из ее элементов, вы согласитесь на использование файлов cookie и политикой конфиденциальности.